Sepetim

Sepetinizde hiç ürün yok.

Hoş geldiniz!

Benim Trafik Kitabım

Diğer Görünümler

Benim Trafik Kitabım

Kelime Yayınları
Banu Bozdemir

Ürün Kodu: 1588

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

Stok Durumu : Bir hafta içinde temin edilir ve kargolanır

9,90 TL

Hızlı Gözat

Benim Trafik Kitabım
Kipi 8/10 Verdi.

Detaylar

Kitapta trafik ile ilgili bilgilerin aktarıldığı başlıklar:İlk ders: ArabaSevimli tırtıldan çocuk koltuğu kullnımı ile ilgili bilgiler...Tavşan kardeşten emniyet kemeri dersleri...Kuzucuk'tan yayalara öğütlerUnutkan Papağan'dan SorularAnneanneyle buluşma...Kirli köstebek tren yolunda!Sarman kediden şerit kullanma dersiMinik Serçe hatalı sollamayın diyor!Otoyolda bir ördek...Yaya Nedir?Servis geldi!Maskot hamsterdan İhsan amcanın servis kuralları...Mahallemizin köpeği Çilek'ten bisiklete binme kurallarıOtobüsteBıdık tavuk trafik polisini anlatıyor...Uğurböceği metroya biniyor...Trafik Eğitim ParkıKırmızı balık trafik eğitim parkında...Unutkan Papağan Yardım İstiyorHemşire Ceylan işbaşında

Detaylar

Sevgili çocuklar,

Trafik kurallarına uyulmasında sizlere önemli görevler düşüyor. Sizler iyi bir yaya, anne ve babanız araba kullanırken iyi bir gözlemci ya da onlara trafik kurallarını anlatan bilinçli, minik, genç beyinlersiniz…
Benim Trafik Kitabım sizler için, arkadaşınız Çağlar ve kardeşi Doğa’nın katkılarıyla hazırlandı.  Kitapta yer alan sevimli hayvanların trafik kurallarıyla ilgili anlattıklarına ise çok şaşıracaksınız.
Trafik kurallarına uyalım ve önce iyi bir yaya olalım.


Elinizdeki bu kitap, çocuklar ve aileler için şu ana kadar pek rastlanmayan bir tae-rzda yazılmış harika bir kitaptır. Bu nedenle anneler, babalar, öğretmenler ve diğer yetişkinler tarafından da okunmalı. Eğer okunur ve kitaptaki bilgiler hayata geçirilirse, mutlaka olumlu yönde değişimler olduğu görülecektir.
Trafik kurallarını, yayaların ve araçların görevlerini her yönüyle keyifli bir şekilde ele alan bu kitap, çocukların eğlenerek öğrenmelerine imkan sağlayacak örnek bir çalışmadır. Kitabın içeriğini hem eğitsel hem de pedagojik anlamda destekliyorum. Yazarını ve yayıncısını içtenlikle tebrik ediyorum.
Bu tür çalışmaların ve başarılarınızın devamı dileğiyle...
Yasemin Ozan Kalkavan
Uzman Klinik Psikolog

Ek Bilgi

Yılı 2007
ISBN 978-9944-343-10-7
Sayfa Sayısı 56
Boyutlar 20x20
Yayınevi Kelime Yayınları
Yazar Banu Bozdemir
İllustratörler Neşecan Gündüz
Diller Türkçe
Kağıt Tipi 2.Hamur
Cilt Ciltli

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumladığınız ürün : Benim Trafik Kitabım

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.