Kipi Kimdir?
4

Kipi Kimdir?

Kipi; Çocuk Kitapçısı Kipitap.com’un maskotu, baş yorumcusu, blog meraklısı, dost canlısı elemanıdır. Kipitap.com fikri ve ismiyle aynı günde doğmuş, kısa süre içinde ete ve kemiğe (?) bürünmüştür.

Kitap okumayı sever. Çocukları sever. Çocuk kitapları okumayı çok çok sever. Kipitap.com için tasarım ve yazılım çalışmaları sürerken öğrendik ki yamayı da sever. Öyle olunca siteyle ilgili çalışan arkadaşların ayaklarının altında çok fazla dolaşmasın, kendi kendini oyalasın diye ona bir blog açtık. Gördük ki Kipi, doğuştan blogcu…

Kipi, blog konusunda bu kadar iyi olunca mevcut kitap okuma ve kitap yorumlama görevlerini aksatmamak kaydıyla yeni işler de verdik kendisine ve bloguna: Kipitap.com’la ilgili her türlü gelişmeyi, yeniliği de Kipi blogundan duyuracak bundan sonra.

Vakti kalırsa (Çocuk kitapları, Kipitap.com ve özel hayatından) çocuklarla ilgili her konu da Kipi’nin blogunun içeriğinde yer alabilecek.

Dememiz o ki, Kipitap.com’u, çocuk kitaplarını ve elbette ki Kipi’yi bundan sonra buradan takip edebilirsiniz.

4 thoughts on “Kipi Kimdir?

  1. Oğlm için böylesine renkli ve faydalı bir siteyi keşfettiğim için çok mutluyum.
    Başarılar&kolay gelsin
    Saygılarımla

  2. kipitap.com gzl bi site fakat kücüklere hitap edior bnce secenekleri arttırmalı grk ama grcktn gzl bi site alkıs tutarım emekleri kutlanmaya deger samimi bi skilde konusulmus
    kutlarım

  3. Vatan gazetesinde yayınlanan bir köşe yazısı sayesinde sitenizle tanıştım. Çok güzel ve eğitici bir site, emek veren herkesi kutluyorum.

  4. Kipitap’ı yeni keşfettim. En kısa zamanda çocuklara almaya çalışıcam. Hatta destek anlamında bloguma da yükledim..Başarılar..