Sepetim

Sepetinizde hiç ürün yok.

Hoş geldiniz!

Sayı Şeytanı

Diğer Görünümler

Sayı Şeytanı

Can Çocuk

Ürün Kodu: 1269

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

Stok Durumu : Bir hafta içinde temin edilir ve kargolanır

23,00 TL

Hızlı Gözat

Sayı Şeytanı
"Sayı Şeytanı" matematikle başı dertte olan çocuklar için başucu kitabı olacak nitelikte. Çocukların merak duygularını ortaya çıkarak günlük yaşamdan örneklerle problem çözme yeteneklerini geliştirmelerini sağlayacak bir kitap. 
Kipi 8/10 Verdi.

Detaylar

Çocukların gözünde rakamları ve matematik işlemlerini çekici ve eğlenceli kılmayı sağlayacak bu kitap, aynı zamanda işlem yapma ve problem çözmede analitik ve derinlemesine düşünmeyi öneriyor. Matematik işlemlerinin son derece eğlenceli bir oyun tadında sunulduğu kitap, küçük okurların matematik dersinden keyif almasına katkıda bulunuyor.                                                                                                                 Can Çocuk

Detaylar

Robert da herkes gibi matematiği sevmemektedir. Ancak bir gece düşünde bir "Sayı Şeytanı" görür ve tam oniki gece boyunca da bu "Sayı Şeytanı" o lanet olası sayıların dünyasında öylesine meraklı ve eğlenceli bir oyuna girişir ki Robert'in -ve elbetteki bu kitabın okurlarının- kafasındaki bütün karanlık noktalar birer birer aydınlanır. Evet, matematiğin ille de bir öcü olması gerekmez.

Ek Bilgi

ISBN 978-975-510-911-4
Sayfa Sayısı 242
Boyutlar 12.5x19.5
Yayınevi Can Çocuk

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumladığınız ürün : Sayı Şeytanı

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.