Sepetim

Sepetinizde hiç ürün yok.

Hoş geldiniz!

Üç Küçük Domuz

Diğer Görünümler

Üç Küçük Domuz

Çiçek Yayıncılık

Ürün Kodu: 628

Stok Durumu : Bir hafta içinde temin edilir ve kargolanır

6,90 TL

Hızlı Gözat

Üç Küçük Domuz
Çok kalın sayfalı olması sebebiyle .ocuğunuza uzun süre dayanacak bu kitabın en önemli özelliği bazı kelimeler yerine resimlerin kullanılmış olması. (Resim bilmeceli masallar dizisi, adı üstünde) Yanı sıra sayfaların içindeki ufak pevcerelerden de bir sonraki sayfadaki bazı hayvanların görünüyor olması keyifli ve yaratıcı bir özellik
Kipi 8/10 Verdi.

Detaylar

Resim Bilmeceli Kitapları Kullanırken:- Kitabı okumaya başlayın. Sözcüklerin yerine resimle karşılaşınca, orada olması gereken sözcüğün ne olabileceğini tahmin etmeye çalışın.- Bulamadıysanız kitabınızın arka kapağında bir resim sözlüğü var. Her masal için ayrı ayrı gruplanmış olan resimlerden doğru sözcüğü bulun.- Sözlükte her resmin karşılığı yalnızca bir kez verilmiştir. Bu da belleği geliştirmeye yönelik bir uygulamadır. - İyi eğlenceler. Çiçek YayıncılıkÜç Küçük Domuz kitabının yaş grubunu belirlerken, kitabın farklı yaş grupları için farklı amaçlarla kullanılabileceğini düşündük.Kitabı kendi okuyamayan çocuklar için; kitap çocuklara okunabilir, üzerindeki resimler üzerinden hikaye anlatılabilir, çocuğun resimlere bakarak hikaye üretmesi desteklenebilir. Kitabı kendileri okuyabilen çocuklar için ise resim bilmeceleri okumayı keyifli kılacak ve uzun süre çocukların ilgisini çekecek bir unsur.   Kipitap.com Editörleri

Ek Bilgi

ISBN 975-6080-26-4
Sayfa Sayısı 10
Boyutlar 17x22
Yayınevi Çiçek Yayıncılık

Müşteri Yorumları

Hikayeler Yorumlayan : fatmanur
Kitubi ve siyambalığının yorumlarını okuyunca fark ettim ki biz Zeynep'e bu kitabın hikayesini neredeyse hikayesini neredeyse hiç anlatmadık.
Şu anda bu kitapla pek ilgilenmiyor, bundan öncesinde ise genellikle kitabın resimlerinin üzerinden hayvanları, ağaç, çiçek güneş gibi nesneleri öğretiyorduk.
Kitabın resimleri, kartonu ve baskısı gerçekten çok kaliteli.
Hikayeye gelince bir çok klasik hikaye gibi (Favorim Hansel ve Gretel), bu hikayede de ne gerek var diyebileceğiniz, nedenini çocuğunuza açıklayamayacağınız mesajlar var. (09.04.2009 tarihinde gönderildi)
hikayesi ve türkçesi uygun değil Yorumlayan : yunus
kitap kalınlığı ve sağlamlığı ile kullanışlı.resim bilmeceli oluşu oğlumun ilgisini çektiği için aldık.Ancak hikayenin anlatımı akıcı değil.Türkçesi de bozuk.Resimler üzerinden hikayenin anlatımı bence daha yararlı olur. (30.01.2009 tarihinde gönderildi)
Hikayesi 0 yaş için uygun değil Yorumlayan : funda
Kitabın kalitesi, resimleri, bilmece mantığı çok güzel. Ancak, mutlu sonla bitse bile Kurt\'un domuzların evini üfleyip, püfleyip yıkmaya çalışmasını anlatmak pek mantıklı gelmiyor. 4 yaşın altına gerçek dışı, masal türü kitapların uygun olmadığını okumuştum bir yerde. 4 yaş üzeri için de kalın karton kalitesi biraz fazla kaçıyor. (05.11.2008 tarihinde gönderildi)

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumladığınız ürün : Üç Küçük Domuz

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.